Gamyba

Vakuuminis liejimas

Vakuuminis liejimas tai epoksidinės dervos liejimas naudojant silikonę formą. Tai aukščiausios kokybės 1+ plastikinių detalių gamybos procesas. Pasitelkiant vakuuminį liejimą, galima gaminti skaidrias, lanksčias arba kietas plastiko detales. Paviršiaus struktūra taip pat gali būti parenkta pagal dizaino reikalavimus. Su viena silikonine forma, galime pagaminti 10+ plastikinių detalių, priklausomai nuo detalės geometrijos ir sudėtingumo. 

IMG_7114_edited.jpg

Pjovimas lazeriu

​Pjovimas lazeriu - tai greitas ir mažiausiai kaštų reikalaujantis gamybos metodas, norint pagaminti 2D detales. Dėl savo plonos pjūvio linijos, pjovimas lazeriu leis pasiekti itin griežtas gaminio tolerancijas. Graviravimas ir pjaustimas gali būti naudojamas kartu, tad tai puikus gamybos metodas gaminant sudėtingas 2D detales, 2D korpusus, iškabas, pakabukus, vardines lenteles iš plastiko, medžio, odos ar faneros.

1_white_BG.png
Arturo_clipped_rev_1.jpeg

3D Spausdinimas

3D spausdinimo procesas dažniausiai naudojamas prototipų kūrimui, dizaino ir gaminio funkcionalumo testavimui. Šis gamybos metodas yra ypač patrauklus dėl savo gamybos terminų ir patrauklios kainos. Atsižvelgdami į jūsų idėją bei kriterijus gaminiui, parinksime tinkamiausią plastiko rūšį iš plataus pasirinkimo, įskaitant skaidrias ar lanksčias medžiagas.

Gumos_pjovimas_lazeriu_3.jpg

CNC frezavimas

Teikiame plastiko, medžio bei aliuminio 3 ašių frezavimo paslaugas. Pagal jūsų kompiuterinėje programoje suprojektuotą detalę ar kontūra, išpjausime pageidautinos formos 2D arba 3D detales. Pagal gaminio keliamus techninius reikalavimus, parenkame tinkamiausią medžiagą iš plataus plastiko rūšių pasirinkimo. Gaminame reklamines iškabas, komplektuojančias detales, mechanines detales ir t.t.

MŪSŲ DARBAI

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.